Prikaz 1–12 od 86 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Reolink
Reolink IP Kamera P850 4K, 8MP, 360° Pan & 90° Tilt, 16x optički zum, Auto praćenje, POE
Na stanju
607.18KM Sa PDV-om
SKU:
127806
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | POE sigurnosna kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP |
| Dimenzije | 16x optički zum |
| Garancija | Objektiv: f=5,3–86 mm / max F1,6 |
Reolink IP Kamera Trackmix Serija B770, Baterijska, Dvojna laća, samostalno praćenje, zoom
Na stanju
383.29KM Sa PDV-om
SKU:
127805
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamera za osnovnu upotrebu, bežična vanjska sigurnosna kamera na baterije |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamera za osnovnu upotrebu, bežična vanjska sigurnosna kamera na baterije |
| Brzina čitanja | + dodatna leća 1080P; 6x hibridni zum |
| Dimenzije | 3840×2160 |
| Garancija | Rotirajuća (Pan & Tilt); Pan: 355°, Tilt: 0-90° (mogućnost podešavanja brzine). |
Reolink IP Kamera DUO serija W750 16MP, 4K, dvojna leća Panorama, IP67
Na stanju
480.64KM Sa PDV-om
SKU:
127804
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 16 MP UHD Dual-Lens |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 7680 × 2160; Objektiv: f=2,8 mm fiksni; F=1,6. |
| Dimenzije | Video format H.265; Ugao detekcije: 180° horizontalno, 55° vertikalno. |
| Garancija | sa dvostrukom lećom (Dual-lens). |
Reolink IP Kamera GO serija G330 4MP, Baterijska, 4G LTE, uključen solarni panel
Na stanju
438.05KM Sa PDV-om
SKU:
127803
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Vanjska bežična baterijska sigurnosna kamera sa LTE 3G/4G podrškom |
| Broj stranica za ispis | 4 MP |
| Komplet | Vanjska bežična baterijska sigurnosna kamera sa LTE 3G/4G podrškom |
| Brzina čitanja | 2560×1440 |
| Dimenzije | 16x digitalni zum |
| Garancija | 3G/4G |
Reolink IP kamera RP-PCB12M, 12MP, 4K, AI pretraga videosnimka
Na stanju
339.48KM Sa PDV-om
SKU:
127802
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 12MP Ultra HD PoE kamera sa reflektorima |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 12 MB 1/2.49″ CMOS senzor, Objektiv: f=4.0 mm; F=1.6, sa IR-cut filterom |
| Dimenzije | 4512×2512 |
| Garancija | Vidno polje: Horizontalno: 100,4°, Vertikalno: 50,6°, Dijagonalno: 123° |
Reolink Ip Kamera serija P335X POE, 4K, 8MP, POE, ColorX, HDR
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om
SKU:
127801
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 4K 8MP kupolasta (Dome) PoE IP kamera sa ColorX noćnim vidom. |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP |
| Dimenzije | Super otvor blende F1.0; 1/1,8″ CMOS senzor |
| Garancija | Fiksna |
Reolink Ip Kamera serija P344 4K, 12MP, Dome POE
Na stanju
217.80KM Sa PDV-om
SKU:
127800
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 12 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 4512×2512 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink IP Kamera W330 4K, Wi-fi 6
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om
SKU:
127799
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Uključen 220V adapter; DC priključak za napajanje: DC 12,0 V?1 A; Potrošnja <12 W. |
Reolink NVR snimač RP-PN16-NHD AI Smart, 24 kanalni POE, do 16TB, do 16MP, bez HDD
Na stanju
765.36KM Sa PDV-om
SKU:
127748
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | NVR Snimač Bez HDD-a, podrska do 2x 16 TB |
| Broj stranica za ispis | Do 24 IP kamere (maksimalno 16 zicanih kamera), rezolucija do 16 MP |
| Komplet | NVR Snimač Bez HDD-a, podrska do 2x 16 TB |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Snimač NVR/kompleti, podrska za H.265/264 HEVC |
| Garancija | PoE IEEE 802.3 af/at / 25W po portu |
Reolink IP kamera Camovue Talon Serija S130 LTE/GPS, AAA baterije, prepoznaje 12 vrsta životinja
Na stanju
363.82KM Sa PDV-om
SKU:
127746
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu, ugradjen GPS |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu, ugradjen GPS |
| Brzina čitanja | 3840×2160, Vidno polje: 90°(H) x 50°(V) x 100°(D) |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Napajanje baterijom, 10 x AAA baterija (nisu prilozene) |
Reolink IP Kamera GO serija G440 Grey 4K, Baterijska, 4G LTE, Pan&Tilt, Priložen Solarni panel 2 6W
Na stanju
383.29KM Sa PDV-om
SKU:
127744
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Okretna Pan & Tilt: Pan: 355°, Tilt: 140° |
| Garancija | Snaga baterije 6000mAh baterija/solarna energija, uključen Reolink Solar Panel 2 |
Reolink NVR snimač NVS36 16MP, 36 kanalni, podrška do 48 TB HDD
Na stanju
358.96KM Sa PDV-om
SKU:
127743
| Brend | Reolink |
|---|