Prikaz 25–36 od 86 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Reolink
Reolink Ip Kamera serija P430, 4K, 8MP, 5x Optički zoom, POE
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om
SKU:
126650
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink IP Kamera W330 4K, Wi-fi 6
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om
SKU:
127799
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Uključen 220V adapter; DC priključak za napajanje: DC 12,0 V?1 A; Potrošnja <12 W. |
Reolink Ip Kamera serija P335X POE, 4K, 8MP, POE, ColorX, HDR
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om
SKU:
127801
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 4K 8MP kupolasta (Dome) PoE IP kamera sa ColorX noćnim vidom. |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP |
| Dimenzije | Super otvor blende F1.0; 1/1,8″ CMOS senzor |
| Garancija | Fiksna |
Reolink Smart Doorbell kamera D340P, 2K+, PoE
Na stanju
205.63KM Sa PDV-om
SKU:
127592
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 5 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 2560 x 1920 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE |
Home Hub 1 Reolink 16MP, do 8 kamera, 64Gb MicroSD, nadogradnja do 1TB
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om
SKU:
125821
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Home HUB proširivi sistem do 8 Reolink kamera |
| Broj stranica za ispis | podrška do 16MP |
| Komplet | Home HUB proširivi sistem do 8 Reolink kamera |
| Brzina čitanja | Home HUB/snimači; 64GB microSD uključen |
| Dimenzije | wi-fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6) |
| Garancija | Unutrašnja Sve Reolink Wi-Fi/PoE kamere (kamere na baterije zahtijevaju nadogradnju firmvera) |
IP Kamera Reolink Argus serija B420 bijela
Na stanju
211.42KM Sa PDV-om
SKU:
124891
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 3 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 2304×1296 |
| Dimenzije | Wi-fi |
| Garancija | Indoor/Outdoor |
IP kamera Reolink P437 serija 4K, vanjska, otporna IK10, 5x optički zum, POE
Na stanju
211.72KM Sa PDV-om
SKU:
125822
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink Ip Kamera serija P344 4K, 12MP, Dome POE
Na stanju
217.80KM Sa PDV-om
SKU:
127800
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 12 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 4512×2512 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink IP Kamera Argus serija B350 4K, Baterijska
Na stanju
220.55KM Sa PDV-om
SKU:
126860
| Brend | Reolink |
|---|
IP Kamera Reolink P830 4K, 8MP, automatsko pracenje, 355o Pan & 90o Tilt, POE
Na stanju
229.97KM Sa PDV-om
SKU:
125813
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |