Prikaz svih 3 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
8 MP
Reolink IP Kamera P850 4K, 8MP, 360° Pan & 90° Tilt, 16x optički zum, Auto praćenje, POE
Na stanju
607.18KM Sa PDV-om
SKU:
127806
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | POE sigurnosna kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP |
| Dimenzije | 16x optički zum |
| Garancija | Objektiv: f=5,3–86 mm / max F1,6 |
Reolink Ip Kamera serija P335X POE, 4K, 8MP, POE, ColorX, HDR
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om
SKU:
127801
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 4K 8MP kupolasta (Dome) PoE IP kamera sa ColorX noćnim vidom. |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP |
| Dimenzije | Super otvor blende F1.0; 1/1,8″ CMOS senzor |
| Garancija | Fiksna |
Reolink IP Kamera P840 4K, 8MP, PTZ, 360° Pan & 90° Tilt, 5x zoom, noćni vid, POE
Na stanju
448.99KM Sa PDV-om
SKU:
126652
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | POE sigurnosna kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP |
| Dimenzije | 1/2.8″ CMOS senzor, 5x optički zum |
| Garancija | Video format H.265, Objektiv: f=2.7-13.5 mm/maks. F1.6 |