Prikaz 61–72 od 92 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
TCL
TV TCL QLED 32S51K
SKU:
126132
Na stanju
325.65KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 1920 x 1080 Full HD |
| Broj stranica za ispis | FHD QLED TV |
| Komplet | 1920 x 1080 Full HD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 11) |
| Dimenzije | 60Hz |
| Garancija | 2.0 kanal (2X8W) |
TV TCL 4K HDR 75V6C
SKU:
126128
Na stanju
1,236.36KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | 4K HDR LED |
| Dimenzije | Google TV (Android 12) |
| Garancija | 4 K UHD |
TV TCL 4K QLED 50P71K
SKU:
126127
Na stanju
684.41KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 3840 x 2160 UHD |
| Broj stranica za ispis | QLED |
| Komplet | 3840 x 2160 UHD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 12) |
| Dimenzije | 60Hz |
| Garancija | 2.0 kanal ( 2X10W) |
TV TCL 4K QD-MiniLED 55C61K
SKU:
126126
Na stanju
1,054.22KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 3840 x 2160 UHD |
| Broj stranica za ispis | 4k QD – MiniLED |
| Komplet | 3840 x 2160 UHD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 11) |
| Dimenzije | 120 Hz |
| Garancija | 2x10W + 20W Onkyo audio, Dolby Atmos, DTS Virtual X |
Soundbar TCL Q85HE
SKU:
126071
Na stanju
1,681.48KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 7.1.4 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 7.1.4 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 860 W |
| Garancija | Zvučna traka 1054 x 68 x 123,5 mm Subwoofer 220 x 368,66 x 275 mm |
Soundbar TCL Q75HE
SKU:
126070
Na stanju
1,230.79KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 5.1.2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 5.1.2 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 620 W |
| Garancija | 1138 x 292 x 512 mm |
Soundbar TCL S55HE
SKU:
126067
Na stanju
398.20KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 2.1 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 2.1 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 220 W |
| Garancija | 6,76 kg |
TCL TV NXTVISION 4K QLED 65A300W
SKU:
125880
Na stanju
1,571.95KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Google TV (ATV 12.0) |
| Garancija | Dolby Vision, HDR10+, HDR 1500 Premium, (HDR10, ST-2084), HLG |
TCL TV NXTVISION 4K QLED 55A300W
SKU:
125879
Na stanju
1,340.13KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Google TV (ATV 12.0) |
| Garancija | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG |
TCL pere/suši mašina CP1012SA0 10+6kg, 1200rpmLarge LCD display
SKU:
CP1012SA0
Na stanju
1,060.51KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Garancija | 60M |