Prikaz 121–124 od 124 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Xiaomi
Pametni sat Xiaomi Amazfit Band 5 SPO2 senzor ORANGE
SKU:
118958
Na stanju
108.86KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | 125 mAh |
| Broj stranica za ispis | 1,1“ |
| Komplet | 125 mAh |
| Brzina čitanja | 47.2 x 18.5 x 12.4mm |
| Dimenzije | Polycarbonate, BT5.0/BLE, |
| Garancija | Android 5.0 ili iOS 10.0 i više |
Pametni sat Xiaomi Amazfit Band 5 SPO2 senzor OLIVE
SKU:
118957
Na stanju
97.34KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | 125 mAh |
| Broj stranica za ispis | 1,1“ |
| Komplet | 125 mAh |
| Brzina čitanja | 47.2 x 18.5 x 12.4mm |
| Dimenzije | Polycarbonate, BT5.0/BLE, |
| Garancija | Android 5.0 ili iOS 10.0 i više |
Pametni sat Xiaomi Amazfit Band 5 SPO2 senzor Midnight Black
SKU:
118956
Na stanju
108.86KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | 125 mAh |
| Broj stranica za ispis | 1,1“ |
| Komplet | 125 mAh |
| Brzina čitanja | 47.2 x 18.5 x 12.4mm |
| Dimenzije | Polycarbonate, BT5.0/BLE, |
| Garancija | Android 5.0 ili iOS 10.0 i više |
Pametni sat Xiaomi Mi Band 5 crni
SKU:
118955
Na stanju
107.30KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | 125 mAh |
| Broj stranica za ispis | 1.1″ |
| Komplet | 125 mAh |
| Brzina čitanja | 46.95 × 18.15 × 12.45 mm |
| Dimenzije | 6-axis sensor i PPG heart rate sensor |
| Garancija | 12 mjeseci |