Prikaz svih 2 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24MJ
Multipraktik Kenwood FDP22.130 GY 650W
SKU:
125627
Na stanju
228.15KM Sa PDV-om| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | Materijal oštrice: Nehrđajući čelik |
| Broj stranica za ispis | 24MJ |
| Komplet | Materijal oštrice: Nehrđajući čelik |
| Brzina čitanja | 1,94kg |
| Dimenzije | 600W |
Blender NUTRIBULLET CB NBP016B FLIP
SKU:
125024
Na stanju
177.66KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | 5,6 cm x 35,6 cm x 38,8 cm |
| Broj stranica za ispis | 24MJ |
| Komplet | 5,6 cm x 35,6 cm x 38,8 cm |
| Brzina čitanja | 1,5KG |
| Dimenzije | 600W |