Prikaz svih 3 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Zvučnik Genius Bluetooth SP-925BT crni
SKU:
120204
Na stanju
47.50KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | 6W |
| Dimenzije | 20-18000Hz |
| Garancija | 303g |
Zvučnici GENIUS SP-HF 180 USB 6W
SKU:
118898
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Drvo |
| Dimenzije | 6W (3W x 2) |
| Garancija | 644g |
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-05A
SKU:
103431
Na stanju
19.66KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | srebrena |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 480 g |