Prikaz 1–12 od 17 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Bežični miš MW-400 V2″ Optical 6-tipki Ergonomski
Na stanju
23.59KM Sa PDV-om
SKU:
123714
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 800/1200/1600 dpi |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | 800/1200/1600 dpi |
| Brzina čitanja | 6,5 x 9.6 x 4.2 cm |
| Dimenzije | 80 g |
Slušalice Happy Plugs Air 1 go TWS crne
Na stanju
98.28KM Sa PDV-om
SKU:
121240
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | 20-20k Hz |
| Dimenzije | 49x49x21mm |
Hama “Vienna” Laptop Ruksak, up to 40 cm (17.6″)
Na stanju
81.08KM Sa PDV-om
SKU:
121099
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polijester |
| Dimenzije | 27 x 5 x 42 cm |
| Garancija | 1400 g |
Zvučnik HAMA CUBE bluetooth 2.0, crni
Na stanju
72.07KM Sa PDV-om
SKU:
120605
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm + USB |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | 3,5 mm + USB |
| Brzina čitanja | 4w |
| Dimenzije | 3,5 mm + USB |
| Garancija | Baterija: trajanje 10h, punjenje 2h |
Ruksak vodootporni HAMA “Perth” 15,6” za laptop
Na stanju
97.06KM Sa PDV-om
SKU:
120589
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyurethane |
| Dimenzije | 28 x 8 x 41 cm |
| Garancija | 640g |
Torba za laptop vodootporna HAMA “Perth” 15,6”
Na stanju
104.83KM Sa PDV-om
SKU:
120586
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyurethane |
| Dimenzije | 39 x 8.5 x 29 cm |
| Garancija | 574g |