Prikaz svih 4 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Ruksak HP Renew Business 17,3 (3E2U5UT)
Na stanju
81.29KM Sa PDV-om
SKU:
125797
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | 100% Recycled ocean bound plastic; 600D polyester (210D poly lining) |
| Dimenzije | 32 x 14 x 47 cm |
| Garancija | 12 |
Ruksak HP Prelude 15.6 (1E7D6UT)
Na stanju
36.40KM Sa PDV-om
SKU:
125796
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | 410 mm x 286mm x 90mm |
| Dimenzije | 490g |