Prikaz svih 11 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Windows 11 Pro
Računar HP ProDesk 4 SFF G1i U5/16GB/256G/W11pro (AG8J7AV)
Šifra artikla:
127562
Na lageru
2,632.94KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 225 (up to 4.9 GHz Max Turbo frequency, 20 MB L3 cache,10 cores,10 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPUTOPS) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | 225 (up to 4.9 GHz Max Turbo frequency, 20 MB L3 cache,10 cores,10 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPUTOPS) |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | (1 x 16GB DDR5-5600 SDRAM), 2 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |
Računar HP ProDesk 4 SFF G1i U5/16GB/512G/W11pro (AG8J7AV)
Šifra artikla:
127561
Na lageru
3,070.53KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 235 (up to 5 GHz Max Turbo frequency, 24 MB L3 cache, 14 cores, 14 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPU TOPS), |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | 235 (up to 5 GHz Max Turbo frequency, 24 MB L3 cache, 14 cores, 14 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPU TOPS), |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | (1 x 16GB DDR5-5600 SDRAM), 2 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |
Računar HP ProDesk 4 SFF G1i U5/16GB/512G/W11pro (AG8J7AV)
Šifra artikla:
127564
Na lageru
2,706.29KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 235 (up to 5 GHz Max Turbo frequency, 24 MB L3 cache, 14 cores, 14 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPU TOPS), |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | 235 (up to 5 GHz Max Turbo frequency, 24 MB L3 cache, 14 cores, 14 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPU TOPS), |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | (1 x 16GB DDR5-5600 SDRAM), 2 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |
Računar HP ProDesk 4 Tower G1i U5/16GB/512G/W11pro (AM1P9AV)
Šifra artikla:
127434
Na lageru
2,361.94KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 235 (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 14 threads) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | 235 (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 14 threads) |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 4 DIMM |
| Garancija | PCIe NVMe M.2 |
Računar HP ProDesk 2 Tower G1a R5/16GB/512G/W11pro (B70XZAT)
Šifra artikla:
127431
Na lageru
2,243.84KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -8500G (3,5 do 5,00 GHz) 22 MB, 6 jezgri/12 niti |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -8500G (3,5 do 5,00 GHz) 22 MB, 6 jezgri/12 niti |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | DDR5-5200 MT/s (1x 16 GB, 5200 MT/s), 2 DIMM, proširivo do 64GB |
| Garancija | PCIe NVMe M.2 |
Računar HP ProDesk 2 Tower G1i i5/16GB/512G/W11pro (B70VSAT)
Šifra artikla:
127430
Na lageru
2,119.53KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -14400 (do 4,70 GHz) 20 MB, 10 jezgri/16 niti |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -14400 (do 4,70 GHz) 20 MB, 10 jezgri/16 niti |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | -4800 MT/s (1x 16 GB, 5200 MT/s)., 1x DIMM, do 64 GB |
| Garancija | PCIe NVMe M.2 |
Računar HP 400 G9 i3/8GB/512GB/W11p (99P03ET)
Šifra artikla:
126903
Na lageru
1,901.99KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -13100 (do 4,5 GHz sa Intel® Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 keš memorije, 4 jezgara, 8 niti) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -13100 (do 4,5 GHz sa Intel® Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 keš memorije, 4 jezgara, 8 niti) |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB), 2 DIMM |
| Garancija | PCIe® NVMe™ SSD |
Računar HP Pro Mini 260 G9 i3/8G/256G/Win11p (CZ9G5ES)
Šifra artikla:
126846
Na lageru
1,616.06KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -i3-1315U, (0.9 GHz E-core base frequency,1.2 GHz P-core base frequency, up to 3.3 GHz E-coreMax Turbo frequency, up to 4.5 GHz P-core Max Turbo frequency,10 MB L3 cache, 2 P-cores and 4 E-cores, 8 t |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -i3-1315U, (0.9 GHz E-core base frequency,1.2 GHz P-core base frequency, up to 3.3 GHz E-coreMax Turbo frequency, up to 4.5 GHz P-core Max Turbo frequency,10 MB L3 cache, 2 P-cores and 4 E-cores, 8 t |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |
Računar HP Pro Mini 400 G9 i5/16G/512G/Win11p (B70V2AT)
Šifra artikla:
126632
Na lageru
1,957.93KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -13500T (do 4,6 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 24 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 20 niti) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -13500T (do 4,6 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 24 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 20 niti) |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB), 2 DIMM |
| Garancija | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
Računar HP 800 SFF G9 i5/16G/512G/Win11pro (7E5C9AV)
Šifra artikla:
126561
Na lageru
2,486.25KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -14500 (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -14500 (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | (1 x 16GB DDR5-4800 SDRAM), 4 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |
Računar HP Pro Mini 400 G9 i3/8G/512G/W11p (884V0EA)
Šifra artikla:
125924
Na lageru
1,740.38KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -13100T (up to 4.2 GHz, 12 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -13100T (up to 4.2 GHz, 12 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 DIMM |
| Garancija | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |