Prikaz 1–12 od 37 rezultataSorted by latest
Sort by
Price filter
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24
Friteza Eleltrolux EAF12B
In stock
406.41KM Sa PDV-om
SKU:
125628
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf12b/ |
| Broj stranica za ispis | Boja: Krom/Crna: Moderan dizajn, 12L |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf12b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 6.4Kg |
Kuhinjski robot Electrolux E5KM1-4SWB
In stock
551.21KM Sa PDV-om
SKU:
125136
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/e5km1-4swb/ |
| Broj stranica za ispis | 6 postavki brzine |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/e5km1-4swb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Mikser sa posudom Electrolux ESM4W
In stock
135.07KM Sa PDV-om
SKU:
125040
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm4w/ |
| Broj stranica za ispis | Mikser sa posudom |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm4w/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 500W |
Vertikalna pegla E5HS1-6UG
In stock
82.75KM Sa PDV-om
SKU:
124839
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-6ug/ |
| Broj stranica za ispis | GLISSIUM™ 10 ploča za glačanje brzo se zagrijava do pare, spremna izglačati i revitalizirati vašu odjeću. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-6ug/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Pegla Electrolux E8SI2-8OG
In stock
187.38KM Sa PDV-om
SKU:
124838
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e8si2-8og/ |
| Broj stranica za ispis | Electrolux pegla Renew 800 pruža preciznu njegu vašoj odjeći. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e8si2-8og/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2800W |
Pegla Electrolux E7S12-6OG
In stock
149.67KM Sa PDV-om
SKU:
124837
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e7si2-6og/ |
| Broj stranica za ispis | Kontinuirani protok pare (g/min): 45Udar pare (g/min): 230Spremnik za vodu, l: 0.37 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e7si2-6og/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2600W |
Štapni mikser Electrolux E4HB1-6GG
In stock
90.04KM Sa PDV-om
SKU:
124836
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/stick-mixers/stick-mixer/e4hb1-6gg/ |
| Broj stranica za ispis | Smoothie napitci, umaci, pire, juha ili sjeckani luk. Ovaj višenamjenski kuhinjski alat. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/stick-mixers/stick-mixer/e4hb1-6gg/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 600W |
Vertikalna pegla E5HS1-4WP
In stock
104.65KM Sa PDV-om
SKU:
124723
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-4wp/ |
| Broj stranica za ispis | Kontinuirani protok pare (g/min)0-20 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-4wp/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Pegla Electrolux E5SI2-4CB
In stock
48.67KM Sa PDV-om
SKU:
124722
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.rs/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-4cb/ |
| Broj stranica za ispis | Pegla se zagreva u roku od 30 sekundi, za brzo uklanjanje nabora na bilo kojoj tkanini. I lako se podešava uz odlične re |
| Komplet | https://www.electrolux.rs/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-4cb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
Pegla Electrolux E5SI2-2AM
In stock
48.67KM Sa PDV-om
SKU:
124721
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-2am/ |
| Broj stranica za ispis | Glačalo na paru Care 500 brzo se zagrijava i spremno je ukloniti nabore na vašoj odjeći. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-2am/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2200W |
Air Fryer + Para Friteza Electrolux EAF7SB
In stock
374.78KM Sa PDV-om
SKU:
124208
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf7sb/ |
| Broj stranica za ispis | 330X270x355 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf7sb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 7,4 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak + Para |
Air Fryer Friteza Electrolux EAF5B
In stock
378.73KM Sa PDV-om
SKU:
124207
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Broj stranica za ispis | 304x321x352 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 5,35 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak |