Prikaz 1–12 od 54 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24 mjeseca
Blender NUTRIBULLET NBP013GM
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127833
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013GM.html?pid=0C22300278 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 590 ml |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013GM.html?pid=0C22300278 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013W
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127831
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013W.html?pid=0C22300279 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0.6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013W.html?pid=0C22300279 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013VT
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127830
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013VT.html?pid=0C22300274 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0.6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013VT.html?pid=0C22300274 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013BL
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127829
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013BL.html?pid=0C22300277 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0,6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013BL.html?pid=0C22300277 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Aparat za grijanje i pjenjenje mlijeka SEVERIN 10003579000 indukcijska
Na stanju
223.59KM Sa PDV-om
SKU:
127356
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3579-induction-milk-frother-spuma-lite/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 210 x 185 x 135 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3579-induction-milk-frother-spuma-lite/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,137 kg |
Aparat za grijanje i pjenjenje mlijeka SEVERIN 10003588000
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om
SKU:
127355
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3588-milk-frother/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 230 x 170 x 125 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3588-milk-frother/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,992 kg |
Aparat za grijanje i pjenjenje mlijeka SEVERIN 10003584000
Na stanju
147.54KM Sa PDV-om
SKU:
127354
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3584-milk-frother/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 190 x 155 x 100 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3584-milk-frother/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,885 kg |
Kuhalo za vodu i čaj SEVERIN 10003473000
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om
SKU:
127353
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3473-deluxe-mini-tea-water-kettle/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3473-deluxe-mini-tea-water-kettle/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,254 kg |
Aparat za čaj SEVERIN 10003422000
Na stanju
384.81KM Sa PDV-om
SKU:
127352
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3422-professional-tea-maker-with-automatic-lift-function/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3422-professional-tea-maker-with-automatic-lift-function/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 2,011 kg |
Ormarić za kontrolu temperature vina SEVERIN 10008908000
Na stanju
962.79KM Sa PDV-om
SKU:
127350
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/it-it/alimentazione-e-preparazione/frigoriferi/frigoriferi-per-vino-e-bevande/wks-8908-armadio-di-controllo-della-temperatura-del-vino/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 840 x 482 x 470 mm |
| Komplet | https://severin.com/it-it/alimentazione-e-preparazione/frigoriferi/frigoriferi-per-vino-e-bevande/wks-8908-armadio-di-controllo-della-temperatura-del-vino/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 26,410 kg |
Roštilj SEVERIN 10008554000
Na stanju
120.16KM Sa PDV-om
SKU:
127349
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/barbecue-conviviality/grilling/ebbq-grills/pg-8554-table-grill-with-grill-rack/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/barbecue-conviviality/grilling/ebbq-grills/pg-8554-table-grill-with-grill-rack/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,880 kg |
Brijač za tkaninu SEVERIN 10007976000
Na stanju
28.90KM Sa PDV-om
SKU:
127348
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/cleaning-tidying/garment-care/cs-7976-fabric-shaver/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 132 x 60 x 75 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/cleaning-tidying/garment-care/cs-7976-fabric-shaver/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,213 kg |