Prikaz 37–48 od 54 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24 mjeseca
Parna pegla BRAUN GS3013GR zelena
Na stanju
109.50KM Sa PDV-om
SKU:
126623
| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/pt-pt/escova-de-engomar-quickstyle-3-verde-gs3013gr/p/GS3013GR |
| Broj stranica za ispis | Kapacitet spremnika za vodu: 70 ml; Dužina kabla: 2 m |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/pt-pt/escova-de-engomar-quickstyle-3-verde-gs3013gr/p/GS3013GR |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,77 kg |
Parna pegla BRAUN GS 3012
Na stanju
104.74KM Sa PDV-om
SKU:
126621
| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/de-de/quickstyle-3-dampfglaetter-gs-3012-beige/p/GS3012BG?fromISP=true&ispquery=0X13810200 |
| Broj stranica za ispis | Veličina spremnika za vodu: 70 ml; Uklonjivi spremnik za vodu: Da; Dužina kabla: 2,0 m |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/de-de/quickstyle-3-dampfglaetter-gs-3012-beige/p/GS3012BG?fromISP=true&ispquery=0X13810200 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,77 kg |
Blender NUTRIBULLET NB1224DG
Na stanju
332.19KM Sa PDV-om
SKU:
126433
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-plusplus/p/NB1224DG |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije (“): 485 x 205 x 448 mm |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-plusplus/p/NB1224DG |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 6.1 kg |
| Garancija | Blender |
Aparat za kafu Electrolux E8EC1-8BP
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om
SKU:
125971
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8bp/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije VxŠxD: 413 x 350 x 355 mm |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8bp/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 2200 W |
Blender NUTRIBULLET NBP003LG
Na stanju
77.87KM Sa PDV-om
SKU:
125702
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Broj stranica za ispis | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.86kg |
| Garancija | Blender |
Kuhinjski robot KENWOOD Go KZM35.000GY 800W
Na stanju
638.82KM Sa PDV-om
SKU:
125625
| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/mikser-stojcy-kmix-pastelowo-roowy/p/KMX754APP |
| Broj stranica za ispis | Kapacitet 4l |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/mikser-stojcy-kmix-pastelowo-roowy/p/KMX754APP |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 10,9 kg |
| Garancija | Mikser sa posudom |
Blender NUTRIBULLET BLCOMB1200W DG
Na stanju
244.58KM Sa PDV-om
SKU:
125623
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-1200/p/NB1206DGCC |
| Broj stranica za ispis | 700ML I 900ML ČAŠE DODACI |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-1200/p/NB1206DGCC |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1200 W |
Mikser KENWOOD HMP40.000RD
Na stanju
114.08KM Sa PDV-om
SKU:
125266
| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/en-gb/quickmix-go-clay-red-hmp40-000rd/p/HMP40.000RD |
| Broj stranica za ispis | Clay Red, Stainless Steel |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/en-gb/quickmix-go-clay-red-hmp40-000rd/p/HMP40.000RD |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 350W |
Mikser KENWOOD HMP40.000GY
Na stanju
114.08KM Sa PDV-om
SKU:
125265
| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/en/quickmix-go-storm-blue-hmp40-000gy/p/HMP40.000GY |
| Broj stranica za ispis | Stainless Steel, Storm Blue |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/en/quickmix-go-storm-blue-hmp40-000gy/p/HMP40.000GY |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 350W |
Blender NUTRIBULLET NBP003MA
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om
SKU:
125264
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Broj stranica za ispis | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.86kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP003LBL
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om
SKU:
124824
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Broj stranica za ispis | dužina kabela: 0,5m |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,86kg |
Blender NUTRIBULLET NBP003PU
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om
SKU:
124823
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Broj stranica za ispis | dužina kabela: 0,5m |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,86kg |