Prikaz 13–24 od 50 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24 mjeseca
Blender NUTRIBULLET NBP003LBL
SKU:
124824
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Broj stranica za ispis | dužina kabela: 0,5m |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,86kg |
Blender NUTRIBULLET NBP003MA
SKU:
125264
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Broj stranica za ispis | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.86kg |
| Garancija | Blender |
Aparat za palačinke SEVERIN 10002198000
SKU:
127322
Na stanju
103.43KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/barbecue-conviviality/funfood/cm-2198-crepes-maker-2/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 80 x 305 x 345 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/barbecue-conviviality/funfood/cm-2198-crepes-maker-2/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,535 kg |
Parna pegla BRAUN GS 3012
SKU:
126621
Na stanju
104.74KM Sa PDV-om| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/de-de/quickstyle-3-dampfglaetter-gs-3012-beige/p/GS3012BG?fromISP=true&ispquery=0X13810200 |
| Broj stranica za ispis | Veličina spremnika za vodu: 70 ml; Uklonjivi spremnik za vodu: Da; Dužina kabla: 2,0 m |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/de-de/quickstyle-3-dampfglaetter-gs-3012-beige/p/GS3012BG?fromISP=true&ispquery=0X13810200 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,77 kg |
Parna pegla BRAUN GS3013GR zelena
SKU:
126623
Na stanju
109.50KM Sa PDV-om| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/pt-pt/escova-de-engomar-quickstyle-3-verde-gs3013gr/p/GS3013GR |
| Broj stranica za ispis | Kapacitet spremnika za vodu: 70 ml; Dužina kabla: 2 m |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/pt-pt/escova-de-engomar-quickstyle-3-verde-gs3013gr/p/GS3013GR |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,77 kg |
Sjeckalica SEVERIN 10003867000
SKU:
127338
Na stanju
112.55KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/multi-chopper/km-3867-universal-shredder/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/multi-chopper/km-3867-universal-shredder/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,772 kg |
Parna mašina BRAUN GS 3024 BL
SKU:
126793
Na stanju
112.55KM Sa PDV-om| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/de-at/quickstyle-3-pro-dampfglaetter-gs-3024-blau/p/GS3024BL |
| Broj stranica za ispis | Automatsko isključivanje: Da |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/de-at/quickstyle-3-pro-dampfglaetter-gs-3024-blau/p/GS3024BL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.77 kg |
Mikser KENWOOD HMP40.000GY
SKU:
125265
Na stanju
114.08KM Sa PDV-om| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/en/quickmix-go-storm-blue-hmp40-000gy/p/HMP40.000GY |
| Broj stranica za ispis | Stainless Steel, Storm Blue |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/en/quickmix-go-storm-blue-hmp40-000gy/p/HMP40.000GY |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 350W |
Mikser KENWOOD HMP40.000RD
SKU:
125266
Na stanju
114.08KM Sa PDV-om| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/en-gb/quickmix-go-clay-red-hmp40-000rd/p/HMP40.000RD |
| Broj stranica za ispis | Clay Red, Stainless Steel |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/en-gb/quickmix-go-clay-red-hmp40-000rd/p/HMP40.000RD |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 350W |
Blender SEVERIN 10003707000
SKU:
127336
Na stanju
118.64KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/blenders/sm-3707-blender/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/blenders/sm-3707-blender/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,650 kg |
Roštilj SEVERIN 10008554000
SKU:
127349
Na stanju
120.16KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/barbecue-conviviality/grilling/ebbq-grills/pg-8554-table-grill-with-grill-rack/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/barbecue-conviviality/grilling/ebbq-grills/pg-8554-table-grill-with-grill-rack/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,880 kg |
Kuhalo za vodu SEVERIN 10003420000
SKU:
127331
Na stanju
133.85KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3420-glass-electric-kettle/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3420-glass-electric-kettle/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,239 kg |