Prikaz 13–24 od 37 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24
TORBA HAMA ANCONA HC ZA KAMERU, 140, CRNA
SKU:
115134
Na stanju
45.68KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 22 x 12.5 x 19.5 cm |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
Pegla Electrolux E5SI2-2AM
SKU:
124721
Na stanju
48.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-2am/ |
| Broj stranica za ispis | Glačalo na paru Care 500 brzo se zagrijava i spremno je ukloniti nabore na vašoj odjeći. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-2am/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2200W |
Pegla Electrolux E5SI2-4CB
SKU:
124722
Na stanju
48.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.rs/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-4cb/ |
| Broj stranica za ispis | Pegla se zagreva u roku od 30 sekundi, za brzo uklanjanje nabora na bilo kojoj tkanini. I lako se podešava uz odlične re |
| Komplet | https://www.electrolux.rs/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-4cb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
TORBA HAMA ALBANY HC ZA KAMERU, 135, CRNA
SKU:
118403
Na stanju
47.96KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | 22 x 12.5 x 14 cm, 440g |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA STAR SMARTPHONE 112 – 3D SA “BRS3”
SKU:
118335
Na stanju
49.11KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 450g., Min-Max visina: 40 -112 cm. Max nosivost: 500 g., 3D: 3-Way Head |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
USB-C HUB HAMA 5 portova, 2.0 & 3.2
SKU:
120606
Na stanju
60.38KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 5 portova |
| Broj stranica za ispis | USB-A x3, USB-C, HDMI |
| Komplet | 5 portova |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA STAR 63
SKU:
113188
Na stanju
68.52KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way 66 -166 cm, Head, Geared Centre Column via Crank, 3 Sections (2x Extendible), max nosivost 4kg, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
RUKSAK HAMA MIAMI ZA KAMERU, 150, CRNA
SKU:
113491
Na stanju
73.08KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 22 x 10 x 24 cm, Volumen: 5l, Težina 600 g, Display size: 10,2” |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
Vertikalna pegla E5HS1-6UG
SKU:
124839
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-6ug/ |
| Broj stranica za ispis | GLISSIUM™ 10 ploča za glačanje brzo se zagrijava do pare, spremna izglačati i revitalizirati vašu odjeću. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-6ug/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Štapni mikser Electrolux E4HB1-6GG
SKU:
124836
Na stanju
90.04KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/stick-mixers/stick-mixer/e4hb1-6gg/ |
| Broj stranica za ispis | Smoothie napitci, umaci, pire, juha ili sjeckani luk. Ovaj višenamjenski kuhinjski alat. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/stick-mixers/stick-mixer/e4hb1-6gg/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 600W |
SFP DLINK 1000BaseSX MM Transceiver DEM-311GT
SKU:
110596
Na stanju
91.26KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 850nm Multi-Mode Tranceiver, 550m Maksimalna udaljenost, Duplex LC priključak |
| Broj stranica za ispis | Vrsta priključka: LC |
| Komplet | 850nm Multi-Mode Tranceiver, 550m Maksimalna udaljenost, Duplex LC priključak |
| Brzina čitanja | 24 |
LED RING HAMA SPOT LIGHT FOLD UP 102 KIT
SKU:
118624
Na stanju
87.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Visina stalka: 138cm, |
| Broj stranica za ispis | stalak, Bluetooth daljinski, stalak za mobilni, rotirajuća glava, torba za transport |
| Komplet | Visina stalka: 138cm, |
| Brzina čitanja | 24 |