Prikaz svih 2 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
40 g
Adapter HP HDMI na VGA (H4F02AA)
Na stanju
49.23KM Sa PDV-om
SKU:
123776
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HDMI to VGA Adapter |
| Broj stranica za ispis | Resolution (maximum)1080P and 720P HD; 1080 x 1920 |
| Komplet | HDMI to VGA Adapter |
| Brzina čitanja | 40 g |
| Dimenzije | 18 x 54 x 160.2 mm |
Docking Station PORT mini USB-C, HDMI
Na stanju
75.81KM Sa PDV-om
SKU:
122166
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 1x 4K |
| Broj stranica za ispis | USB-C 3.1, USB-A 3.0, priključak za 1 HDMI zaslon (1080P,2K,4K 30Hz), duljina kabela 30 cm |
| Komplet | 1x 4K |
| Brzina čitanja | 40 g |
| Dimenzije | 6 x 5,5 x 1,2 cm |