Prikaz 13–24 od 43 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Slušalice Hama Urage Soundz 710 7.1″ Gaming
SKU:
121472
Na stanju
85.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Kontrola jačine zvuka, dugino osvetljenje |
Slušalice Hama “Sea” In Ear, usb-c, crna
SKU:
121471
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | zaštita od preloma kabla |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless
SKU:
121469
Na stanju
77.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |
Slušalice Hama In-ear Thomson “EAR3005” Crne
SKU:
121461
Na stanju
11.79KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 – 20000 Hz |
Hama “Spirit Calypso” Bluetooth® slušalice OverEar Black
SKU:
121084
Na stanju
49.80KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 hz- 20kHz |
| Garancija | Answer button, Extra Bass Boost, QuickPair, Volume control |
Hama “Spirit Go” Bluetooth® Headphones, crne
SKU:
121080
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 24 mj |
Hama “MyVoice1500” Mono-Bluetooth® slušalice, crne
SKU:
121079
Na stanju
36.69KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Kontrola poziva, tona |
SLUŠALICE BT THOMSON “WHP6011BT” ROTIRAJUĆE
SKU:
120768
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 24 |
Zvučnik HAMA PIPE bluetooth 2.0, crni
SKU:
120603
Na stanju
159.87KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm + USB |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm + USB |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 24W |
| Garancija | 580g |
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 330
SKU:
120602
Na stanju
65.52KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | kabl 2.2m, gaming, USB priključak |