Prikaz 13–24 od 99 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Zvučmik Genius SP-U125 USB sivi
SKU:
124646
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | 3,5 mm |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | plastika |
| Garancija | 150 Hz – 20 kHz |
SLUŠALICE MANHATTAN BT ON EAR
SKU:
125729
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20000 Hz |
| Garancija | 134 gr |
SLUŠALICE SA MIKROFONOM GENIUS HS-100U
SKU:
124643
Na stanju
26.21KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 100db |
Kalkulator CANON AS2200
SKU:
125587
Na stanju
29.69KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 12 cifri |
| Broj stranica za ispis | Solar i baterija |
| Komplet | 12 cifri |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 198 x 140 x 34 mm |
| Garancija | Zaokruživanje i odabir decimalne točkeS gumenim nožicama |
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-400A
SKU:
105104
Na stanju
27.52KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | zelena |
| Garancija | 220 x 275 x 85 mm |
Slušalice s mikrofonom Port Stereo
SKU:
118251
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 69 g |
Slušalice BT MyVoice700, glasovna kontrola
SKU:
120574
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 50Hz-10kHz |
| Garancija | vrijeme baterije: 7h, mono, vrijeme punjenja:2h |
SLUŠALICE SA MIKROFONOM GENIUS HS-220U
SKU:
124644
Na stanju
32.76KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 84gr |
Slušalice Hama “Freedom Run II” Bluetooth® crne
SKU:
125307
Na stanju
32.76KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Around the Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Around the Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 2402-2480MHz |
Slušalice Gaming Manhattan RGB LED USB 2.0
SKU:
125727
Na stanju
32.76KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 400 gr |
Torba Port LIBERTY III 15,6″
SKU:
113380
Na stanju
34.08KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 430 x 330 x 45 mm |
Slušalice Hama “HS-USB250” PC Office Headset, Crne
SKU:
122760
Na stanju
35.38KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 2 godine |