Prikaz svih 2 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Around the Ear
Slušalice Hama “Freedom Run II” Bluetooth® crne
Na stanju
32.76KM Sa PDV-om
SKU:
125307
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Around the Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Around the Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 2402-2480MHz |
Slušalice HAMA uRage SoundZ 320 7.1 Gaming
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om
SKU:
120109
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Around the Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Around the Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 269g |