Prikaz 1–12 od 17 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
E
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SX
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om
SKU:
127413
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | A |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SW
Na stanju
977.09KM Sa PDV-om
SKU:
127412
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | A |
Zamrzivač ladičar ELECTROLUX 600 NoFrost LUT6NE28U
Na stanju
1,603.75KM Sa PDV-om
SKU:
126718
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 186 cm |
| Garancija | 248 kWh |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EES848200L
Na stanju
1,078.09KM Sa PDV-om
SKU:
126511
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Hladnjak Electrolux 600 LNT6ME46X3
Na stanju
2,387.36KM Sa PDV-om
SKU:
126509
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Siva + Inox vrata sa premazom protiv otisaka prstiju |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | već od 190 cm |
| Garancija | 128 l |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNT5ME36U1
Na stanju
1,393.24KM Sa PDV-om
SKU:
126425
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 201 cm |
| Garancija | 94 l |
Ugradbeni frižider Electrolux LNT3LE14S
Na stanju
1,316.58KM Sa PDV-om
SKU:
124851
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Frižider sa zamrzivačem Electrolux LNT5ME32U1
Na stanju
1,359.16KM Sa PDV-om
SKU:
124803
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l do 170 l |
Ugradbeni frižider Electrolux sa zamrzivačem ENS6TE19S
Na stanju
1,741.25KM Sa PDV-om
SKU:
124585
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 21 l do 60 l |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux ESL5315LO
Na stanju
794.57KM Sa PDV-om
SKU:
124206
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | A |