Prikaz svih 10 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
IPF TX-4000
Tinta CANON PFI-310 Magenta
SKU:
115262
Na stanju
488.96KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 330ml |
Tinta CANON PFI-310 Cyan
SKU:
115261
Na stanju
488.96KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 330ml |
Tinta CANON PFI-310 Yellow
SKU:
115260
Na stanju
488.96KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 330ml |
Tinta CANON PFI-310 Black
SKU:
115259
Na stanju
488.96KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 330ml |
Tinta CANON PFI-310 Matte Black
SKU:
115258
Na stanju
488.96KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | matte black |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | matte black |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 330ml |
Tinta CANON PFI-710 Cyan
SKU:
113824
Na stanju
835.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Matte Black
SKU:
113823
Na stanju
835.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | matte black |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | matte black |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Magenta
SKU:
113822
Na stanju
835.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Yellow
SKU:
113821
Na stanju
835.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Black
SKU:
113820
Na stanju
835.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |