Prikaz 85–96 od 108 rezultataSorted by latest
Sort by
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
MIŠ GENIUS DX-120 USB, OPTIČKI, CRNI
SKU:
110493
In stock
10.49KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 3 |
Objektiv CANON EF50mm 1.8 STM
SKU:
110296
In stock
284.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | standardni |
| Broj stranica za ispis | 1.8 |
| Komplet | standardni |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | EF |
| Garancija | 69,2 x 39,3 |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL CRNI
SKU:
110075
In stock
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | BlueEye |
| Garancija | 3 |
CD-R WIDE VERBATIM 50PK CB PR Wide Inkjet Pr., 700MB, 52x
SKU:
110022
In stock
34.08KM Sa PDV-om| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Boja | CD-R |
| Broj stranica za ispis | 50 kom na postolju |
| Komplet | CD-R |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 52x |
DVD+R MEDIJ VERBATIM 100PK CB 16X 4,7GB na osi MATT SILVER
SKU:
109500
In stock
73.39KM Sa PDV-om| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Boja | DVD+R |
| Broj stranica za ispis | 100 kom na postolju |
| Komplet | DVD+R |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 16x |
Switch DLINK 5-Port 10/100M Desktop GO-SW-5E/E
SKU:
108058
In stock
18.25KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 5 |
| Broj stranica za ispis | x 10/100 Mb/s |
| Komplet | 5 |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Desktop |
Ruksak Port COURCHEVEL 17,3″
SKU:
107381
In stock
87.93KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | LwQUDmAQFI8 |
| Broj stranica za ispis | 43,94 cm (17,3″) |
| Komplet | LwQUDmAQFI8 |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 55 x 36 x 22 cm |
DVD-R MEDIJ VERBATIM 50PK CB P 16X 4,7GB WIDE PRINTABILNI
SKU:
106691
In stock
38.53KM Sa PDV-om| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Boja | DVD-R |
| Broj stranica za ispis | 50 kom na postolju |
| Komplet | DVD-R |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 16x |
Switch DLINK 16-Port Fast Ethernet DES-1016D/E
SKU:
105772
In stock
127.76KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 16 |
| Broj stranica za ispis | x 10/100 Mb/s port |
| Komplet | 16 |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Desktop, mogućnost montaže u rack |
DVD+R MEDIJ VERBATIM 25PK DL P 8X 8,5GB PRIN DL PRINTABLE CB
SKU:
101435
In stock
87.14KM Sa PDV-om| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Boja | DVD+R |
| Broj stranica za ispis | 25 kom na postolju |
| Komplet | DVD+R |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 8x |
CD-R MEDIJ VERBATIM 25PK CB 52X 700MB 25PK na postolju
SKU:
101052
In stock
15.06KM Sa PDV-om| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Boja | CD-R |
| Broj stranica za ispis | 25 kom na postolju |
| Komplet | CD-R |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 52x |
DVD+R MEDIJ VERBATIM 5PK DL J 8X, 8,5GB široke kutijice DUBLE LAYER
SKU:
100270
In stock
24.37KM Sa PDV-om| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Boja | DVD+R |
| Broj stranica za ispis | 5 kom široke kutijice |
| Komplet | DVD+R |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 8x |