Prikaz svih 10 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
14
Aparat za kafu DELONGHI ECAM450.86.T EX:4 Eletta Explore
SKU:
127479
Na stanju
2,889.90KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 300g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | cappuccino, latte macchiato |
Aparat za kafu DELONGHIEC ECAM290.21.B Magnifica Evo
SKU:
126436
Na stanju
1,032.76KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8 l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | Kafa, Espresso, Duga kava |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM290.81.TB EX:2
SKU:
124345
Na stanju
1,245.70KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8 l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM450.86.T
SKU:
123908
Na stanju
2,889.90KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 300g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | cappuccino, latte macchiato |
Aparat za kafu DELONGHI Magnifica Start ECAM220.20.W
SKU:
123935
Na stanju
962.79KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM380.95.TB
SKU:
123907
Na stanju
2,238.91KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 300g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | espresso, espresso lungo, ristretto, kafa, cappuccino, latte macchiato |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM21.117.B
SKU:
123173
Na stanju
950.63KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | crna |
Aparat za kafu DELONGHI Magnifica Start ECAM220.22.GB
SKU:
121754
Na stanju
1,006.90KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | sivo-crna |
Aparat za kafu DELONGHI Magnifica Evo ECAM290.61.SB
SKU:
121756
Na stanju
1,254.83KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | Srebrno-crna |