Prikaz 49–60 od 83 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Mašina za veš Electrolux EW6TN5261F,6 kg
SKU:
124201
Na stanju
991.69KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 6 kg |
| Broj stranica za ispis | D |
| Komplet | 6 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | B |
Mašina za veš ELECTROLUX EWZF541BE
SKU:
127366
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Giljotina Dahle 587, 550mm, A3, 35 listova
SKU:
113612
Na stanju
1,276.02KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 550 mm |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | 550 mm |
| Brzina čitanja | 35 listova |
| Dimenzije | Ne |
Mašina za veš Electrolux EW6F2492E
SKU:
124988
Na stanju
1,091.47KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
OBJEKTIV CANON RF 45MM F1.2 STM
SKU:
126853
Na stanju
1,051.71KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.2 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 67mm |
Mašina za veš Electrolux EW8F228S
SKU:
118539
Na stanju
1,200.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A+++ -40% |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW7TN3372,7 kg
SKU:
124200
Na stanju
1,209.49KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 7 kg |
| Broj stranica za ispis | C |
| Komplet | 7 kg |
| Brzina čitanja | 1300 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | C |