Prikaz svih 11 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
AVR, tower
Back-UPS APC, 325VA/195W, Tower, 4x IEC C13
SKU:
127046
Na stanju
192.63KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 325VA/195W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 6h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 650VA/400W, Tower, 4x IEC C13
SKU:
126193
Na stanju
464.14KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 650VA/400W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 500VA/300W, Tower, 4x IEC C13
SKU:
126192
Na stanju
386.57KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 500VA/300W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 350VA/210W, Tower, 4x IEC C13
SKU:
126191
Na stanju
347.78KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 350VA/210W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 6h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC 750VA, 230V, AVR, IEC Sockets
SKU:
123282
Na stanju
244.35KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 750VA/410W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 1600VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/7 Schuko utičnice, AVR
SKU:
122844
Na stanju
530.08KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1600VA/900W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 1600VA, Tower, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR
SKU:
122843
Na stanju
497.74KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1600VA/900W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 1200VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/7 Schuko utičnice, AVR
SKU:
122842
Na stanju
399.49KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1200VA/650W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 950VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/7 Schuko utičnice, AVR
SKU:
122840
Na stanju
329.68KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 950 VA/520W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 750VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/7 Schuko utičnice, AVR
SKU:
122839
Na stanju
257.28KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 750V/410W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 950VA, Tower, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR
SKU:
122838
Na stanju
309.00KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 950VA/520W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |