Prikaz svih 6 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
C
Napa Electrolux LFG235S
Šifra artikla:
127055
Na lageru
281.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 52 cm |
| Dimenzije | Mehanički klizač |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326S
Šifra artikla:
121259
Na lageru
320.02KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326AB
Šifra artikla:
121563
Na lageru
362.61KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326F, 60 cm
Šifra artikla:
124335
Na lageru
386.95KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehanička dugmad |
| Garancija | C |
Napa Electrolux CFG526R
Šifra artikla:
126791
Na lageru
542.70KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Electronic push buttons |
| Garancija | C |
Mašina za veš Electrolux EW7TN3372,7 kg
Šifra artikla:
124200
Na lageru
1,236.27KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 7 kg |
| Broj stranica za ispis | C |
| Komplet | 7 kg |
| Brzina čitanja | 1300 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | C |