Prikaz 49–60 od 172 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60771UG 600 XL
Na stanju
905.00KM Sa PDV-om
SKU:
126744
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 145m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 145m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 750x315x315 |
| Garancija | DA |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60571UG 600
Na stanju
819.82KM Sa PDV-om
SKU:
126743
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 108m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 108m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 590x315x315 |
| Garancija | DA |
Monitor TCL HDR QD-Mini LED 34R83Q 34in
Na stanju
1,624.60KM Sa PDV-om
SKU:
126644
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 86,36 cm (34″) |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | 86,36 cm (34″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Monitor TCL Dual 4K QD-Mini LED 57in
Na stanju
4,723.34KM Sa PDV-om
SKU:
126628
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 144,78 cm (57″) |
| Broj stranica za ispis | 7680×2160 (DUHD) |
| Komplet | 144,78 cm (57″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR64022MK
Na stanju
1,220.45KM Sa PDV-om
SKU:
126593
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
MFP EPSON EcoTank L6370
Na stanju
852.90KM Sa PDV-om
SKU:
126560
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 18 str/min (mono), 9 str/min (color) |
| Garancija | DA |
MFP EPSON EcoTank L6390
Na stanju
885.56KM Sa PDV-om
SKU:
126559
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 18 str/min (mono), 9 str/min (color) |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45 travel kit – torbica i SD64GB
Na stanju
1,320.35KM Sa PDV-om
SKU:
126508
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF6P70X
Na stanju
928.42KM Sa PDV-om
SKU:
126507
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | DA |
Epson WorkForce Pro WF-M5399DW
Na stanju
551.43KM Sa PDV-om
SKU:
126347
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min (jednostrano) – 16 stranica/min (obostrano) |
| Garancija | DA |