Prikaz 1–12 od 33 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
MFP CANON C1333 imageFORCE bundle
Na lageru
1,929.14KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127399
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE
Na lageru
1,455.95KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127397
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
MFP CANON PIXMA TR4756I WH
Na lageru
178.43KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127222
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 8,8 str/min(mono),4,4 str/min(boja) |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45 S+BAG+SD
Na lageru
1,896.73KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127090
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45+RF75-300
Na lageru
1,479.93KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127089
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45+RF75-300
Na lageru
1,951.54KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127088
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 Mark III Body V5
Na lageru
6,110.42KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126852
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6III V5 RF24-105MM STM
Na lageru
6,952.01KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126851
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 III V5 RF24-105MM USM
Na lageru
8,932.10KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126850
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32,5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32,5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45 travel kit – torbica i SD64GB
Na lageru
1,358.88KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126508
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON PIXMA TR4755I BK
Na lageru
178.43KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125912
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 8,8 str/min(mono),4,4 str/min(boja) |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R8 Body+LP-E17 KIT
Na lageru
3,277.31KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125173
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |