Prikaz svih 2 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Limited Lifetime Warranty
Torba Port MANHATTAN 15,6″
Na stanju
91.73KM Sa PDV-om
SKU:
112481
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 340 x 255 x 50 mm |
| Dimenzije | 380 x 295 x 110 mm |
| Garancija | Limited Lifetime Warranty |
Ruksak Port MANHATTAN 15/17″
Na stanju
125.61KM Sa PDV-om
SKU:
107617
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 280 x 420 x 40 mm |
| Garancija | Limited Lifetime Warranty |