Prikaz 25–36 od 62 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
MFP CANON PIXMA G3430 Pink
SKU:
125591
Na stanju
398.24KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 11str/min BK, 6str/min kolor |
| Garancija | Ne |
Štednjak Electrolux LKR500066W
SKU:
125466
Na stanju
912.60KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Monitor HP Series 3 Pro FHD 324pf 23.8in (9U5J5UT)
SKU:
125412
Na stanju
279.06KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Broj stranica za ispis | 16:9 |
| Komplet | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje Electrolux EW8W4402QE
SKU:
125353
Na stanju
1,955.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 1,1 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 7 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje veša Electrolux EW7W268
SKU:
124984
Na stanju
1,455.30KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Mašina za veš Electrolux EW7FG4492UDE
SKU:
124815
Na stanju
1,456.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
MFP Epson EcoTank L5590 A4
SKU:
124540
Na stanju
634.34KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 15 str/min(mono), 8 str/min(boja) |
| Garancija | Ne |
MFP Epson EcoTank L3276 A4
SKU:
124539
Na stanju
445.92KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 10 str/min(mono), 5 str/min(boja) |
| Garancija | Ne |
MFP Epson EcoTank L3271 A4
SKU:
124538
Na stanju
445.92KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 10 str/min(mono), 5 str/min(boja) |
| Garancija | Ne |
MFP Epson EcoTank L5316
SKU:
124136
Na stanju
653.18KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 34 str/min |
| Garancija | Ne |
MFP Epson EcoTank L5310
SKU:
124135
Na stanju
653.18KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 34 str/min |
| Garancija | Ne |
MFP Epson EcoTank L3231
SKU:
124134
Na stanju
388.14KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 34 str/min |
| Garancija | Ne |