Prikaz 253–264 od 910 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Ugradbena pećnica ELECTROLUX KOEBP39H
SKU:
127414
Na stanju
1,089.04KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Troslojna |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SX
SKU:
127413
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | A |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SW
SKU:
127412
Na stanju
977.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | A |
Usisivač SAMSUNG VCC4550V36/BOL
SKU:
127403
Na stanju
158.18KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 360 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Kapacitet spremnika za prašinu: 1.3 l; Klasa energetske efikasnosti: D |
| Dimenzije | Buka: 86 dBA; Boja: plava |
| Garancija | 4.3 kg |
Aparat za kafu DELONGHI EC9455.M EX:2 La Specialista Touch
SKU:
127369
Na stanju
2,426.00KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,8 L |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Metal |
| Dimenzije | 319 x 400 x 367 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM220.80.SB EX:1
SKU:
127368
Na stanju
1,181.82KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8 l |
| Dimenzije | 14 porcija |
| Garancija | 240 x 350 x 440 mm |
Mašina za veš ELECTROLUX EWZF541BE
SKU:
127366
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007763000 2u1
SKU:
127347
Na stanju
514.10KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 25 l |
| Dimenzije | 900 W |
| Garancija | Crna, srebrna |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007762000 2u1 sa roštiljem
SKU:
127346
Na stanju
418.28KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 1000 W |
| Garancija | Crna, srebrna |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007770000
SKU:
127345
Na stanju
231.19KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |
Mlin za kafu DELONGHI KG79
SKU:
127313
Na stanju
138.41KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 150g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 1,5 kg |