Prikaz 265–276 od 910 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Kuhinjska ploča SAMSUNG C61R2AAST/BOL
SKU:
127140
Na stanju
632.74KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 7.5 kg |
Kuhinjska ploča SAMSUNG C21RJAN/BOL
SKU:
127139
Na stanju
414.93KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 4.3 kg |
Ugradbena pećnica SAMSUNG NV7B41301AK/U3
SKU:
127138
Na stanju
1,308.06KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 76 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Četveroslojna |
Ploča za kuhanje SAMSUNG NZ32BG2005FKU2
SKU:
127137
Na stanju
563.38KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 5.1 kg |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB38C7B5C22/EF
SKU:
127136
Na stanju
1,738.80KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | C |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 114 l |
Ploča za kuhanje SAMSUNG NZ64B4016FK/U2
SKU:
127135
Na stanju
1,368.90KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 11.9 kg |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD90DG5B15BELE
SKU:
127134
Na stanju
1,519.78KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 6 kg |
| Dimenzije | D |
| Garancija | Ne |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C652EB1/EK
SKU:
127132
Na stanju
1,222.88KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna DOI |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD90DB7B85GBU4
SKU:
127130
Na stanju
1,746.11KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 6 kg |
| Dimenzije | D |
| Garancija | Ne |