Prikaz 289–300 od 910 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MG23K3523AK/E2
Na stanju
307.85KM Sa PDV-om
SKU:
126978
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 275 x 392 x 489 mm |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB53DG703ES9EO
Na stanju
2,165.90KM Sa PDV-om
SKU:
126968
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Refined Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 168 l |