Prikaz 205–216 od 248 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Papir CANON ZINK foto 50 pack za ZOEMINI
Šifra artikla:
114966
Na lageru
83.36KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|
Papir CANON ZINK foto 20 pack za ZOEMINI
Šifra artikla:
114965
Na lageru
43.40KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|
Fotoaparat CANON EOS5DIV BODY
Šifra artikla:
114138
Na lageru
5,665.07KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 8,1 cm (3,2″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | EF/EF-S |
TORBA HAMA ANCONA ZA KAMERU, 110 COLT, CRNA
Šifra artikla:
113964
Na lageru
34.26KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 16 x 10 x 16 cm, 330 g |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
RUKSAK HAMA MIAMI ZA KAMERU, 150, CRNA
Šifra artikla:
113491
Na lageru
73.08KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 22 x 10 x 24 cm, Volumen: 5l, Težina 600 g, Display size: 10,2” |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
Stativ BRAUN PRO VIDEO 185
Šifra artikla:
113395
Na lageru
628.06KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 185 cm; min: 85,5 cm; težina 4,5 kg; aluminij |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , nosivost: 5 kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Objektiv CANON EF24-105mm f/4L IS II USM
Šifra artikla:
113290
Na lageru
3,225.92KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | standardni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 4.0 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 77 |
STATIV HAMA STAR 63
Šifra artikla:
113188
Na lageru
68.52KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way 66 -166 cm, Head, Geared Centre Column via Crank, 3 Sections (2x Extendible), max nosivost 4kg, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA STAR 20
Šifra artikla:
113187
Na lageru
38.82KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head,47-125 cm, 3 Sections (2x Extendible), Manually Adjustable Centre Column, max nosivost 2 kg, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
Papir CANON RP108
Šifra artikla:
112453
Na lageru
82.22KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | sve u jednom |
| Komplet | sve u jednom |