Prikaz 13–24 od 41 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Nape
Bosch Zidna napa DWK81AN60Serie 6| 80cm; Nagnut zaslon,915m3/h, A+
Na stanju
1,966.56KM Sa PDV-om
SKU:
DWK81AN60
BOSCH Zidna napa Serie 4| A+,SmartHood,687 m3/h, 56 dB(A), TouchSelect
Na stanju
1,698.15KM Sa PDV-om
SKU:
DWK67FN60
BOSCH Zidna napa Serie 4| ,Bijela, Nagnuti zaslon,768m3,60 cm, 56dB, 3 brzine,LED, A+
Na stanju
1,672.36KM Sa PDV-om
SKU:
DWK67FN20
BOSCH Teleskopska napa Serie 4| 271m3/h, Buka:49/62dB, DE
Na stanju
749.76KM Sa PDV-om
SKU:
DFM064A53
BOSCH Potpuno ugradbena napa Serie 2| 300 m3/h, Buka: 46/62dB, IT
Na stanju
373.98KM Sa PDV-om
SKU:
DLN53AA70
| Brend | Bosch |
|---|---|
| Memorija | 208 x 534 x 300 mm |
| Garancija | 24m |
BOSCH Set za napu HEZ9VDKR0Za ploče sa ventilacijomAll type (60 cm, 70cm i 80 cm)
Na stanju
338.21KM Sa PDV-om
SKU:
HEZ9VDKR0
Napa Electrolux LFG235S
Na stanju
293.25KM Sa PDV-om
SKU:
127055
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 52 cm |
| Dimenzije | Mehanički klizač |
| Garancija | C |