Prikaz 37–41 od 41 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Nape
Kuhinjska napa Electrolux LFC316X, 60 cm, kaminska
Na stanju
374.78KM Sa PDV-om
SKU:
122067
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | D |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326AB
Na stanju
368.69KM Sa PDV-om
SKU:
121563
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326S
Na stanju
323.67KM Sa PDV-om
SKU:
121259
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Filter za napu Electrolux ECFB03
Na stanju
36.50KM Sa PDV-om
SKU:
120736
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugljeni filter za nape, Širina 125 mm, Dubina 42 mm |
| Komplet | Ugljeni filter za nape, Širina 125 mm, Dubina 42 mm |
Kuhinjska napa Electrolux LFG716X
Na stanju
669.24KM Sa PDV-om
SKU:
119210
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Boja nehrđajućeg čelika |
| Garancija | 70 |