Prikaz 1729–1740 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP BROTHER MFC-J3660DW
SKU:
127383
Na stanju
799.34KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 31 str/min(mono), 30 str/min(boja) |
Matrični printer Epson PLQ-35
SKU:
119803
Na stanju
803.91KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 24 |
| Broj stranica za ispis | USB/Paralelni/Serijski |
| Komplet | 24 |
| Brzina čitanja | 1 original + 6 kopije |
| Dimenzije | HighSpeed-Draft: 480 cpi: 10 Znakova/s, Draft: 360 cpi: 10 Znakova/s, LQ: 120 cpi: 10 Znakova/s, Ultra Speed-Draft: 540 |
| Garancija | DA |
Printer BROTHER HL-L8230CDW
SKU:
124015
Na stanju
803.91KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, WiFi |
MFP BROTHER MFC-J3540DW
SKU:
124029
Na stanju
808.48KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 28 str/min |
| Garancija | Ethernet, USB, WiFi |
Giljotina Dahle 562, laser, 360mm, A4, 35 listova
SKU:
113597
Na stanju
1,052.04KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 360 mm |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | 360 mm |
| Brzina čitanja | 35 listova |
| Dimenzije | Ne |
Tinta Epson WorkForce Pro WF-C879R Cyan XXL
SKU:
125245
Na stanju
1,053.25KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | WF-C879RDWF |
| Komplet | cyan |
Tinta Epson WorkForce Pro WF-C879R Magenta XXL
SKU:
125246
Na stanju
1,053.25KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | WF-C879RDWF |
| Komplet | magenta |
Tinta Epson WorkForce Pro WF-C879R Yellow XXL
SKU:
125247
Na stanju
1,053.25KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | WF-C879RDWF |
| Komplet | yellow |
Giljotina Dahle 867, 460mm, A3, 35 listova
SKU:
113616
Na stanju
1,053.63KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | 35 listova |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | Ne |
MFP HP Color Laser MFP 179fnw
SKU:
119049
Na stanju
812.91KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | USB, mreža, WiFi |
| Garancija | do 600 x 600 dpi |
MFP HP LaserJet 4103dw
SKU:
124464
Na stanju
812.91KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/printers/product-details/38347996 |
| Broj stranica za ispis | maksimalne: 430 x 325 x 634 mm |
| Komplet | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/printers/product-details/38347996 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | do 40 str/min |