Prikaz 1741–1752 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP BROTHER ?DCP-L3520CDW
SKU:
124017
Na stanju
814.19KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 18 str/min |
Printer BROTHER HL-L8240CDW
SKU:
124016
Na stanju
817.62KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MF laserski kolor printer XEROX C235DNI
SKU:
119996
Na stanju
827.89KM Sa PDV-om| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | 22 str/min |
| Garancija | DA |
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E920BT
SKU:
127394
Na stanju
827.89KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 1.17 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 138 x 94 x 138 mm |
MFP BROTHER MFC-L2922DW
SKU:
124011
Na stanju
848.45KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje, faks |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 34 str/min |
MFP CANON i-SENSYS MF465dw II
SKU:
127551
Na stanju
850.73KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | Ispis, kopiranje, skeniranje i faksiranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | A5 |
| Garancija | do 40 str/min |
MFP EPSON EcoTank L6370
SKU:
126560
Na stanju
852.90KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 18 str/min (mono), 9 str/min (color) |
| Garancija | DA |
POS printer Epson TM-T88VII-112,USB,ETH,SRL,PS,BLK
SKU:
123409
Na stanju
854.16KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Bežični LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5) (opcija), USB 2.0-A, USB 2.0, RS-232, Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Bežični LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5) (opcija), USB 2.0-A, USB 2.0, RS-232, Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T |
| Brzina čitanja | 145? x 195 x 148 mm (širina x dubina x visina) |
| Dimenzije | 1,7 kg |
| Garancija | 48 Mjeseci U servisu |
POS printer Epson TM-T88VII-111,USB,ETH,SRL,PS,WHT
SKU:
124285
Na stanju
854.16KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | USB, Ethernet |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | Bežični LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (opciono), USB 2.0-A, USB 2.0, RS-232, Ethernet sučelje (100 Base-TX / 10 Base-T) |
| Dimenzije | 500mm/s |
| Garancija | Bijela |
MFP HP LaserJet Pro MFP 4103fdn
SKU:
122379
Na stanju
860.22KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | USB, mreža |
| Garancija | (1200 x 1200 dpi) |
MF CANON i-SENSYS MF651CW
SKU:
123249
Na stanju
877.00KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Print, scan i kopir |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 18 str/min |