Prikaz 1753–1764 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
POS Printer EPSON TM-U295
Na stanju
879.28KM Sa PDV-om
SKU:
102017
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Iglični |
| Broj stranica za ispis | Desktop |
| Komplet | Iglični |
| Brzina čitanja | Serijski |
| Dimenzije | 1,90 ~ 2,30 redaka u sekundi |
| Garancija | 80 – 182 mm (Š) x 69 – 257 mm (V) |
MFP EPSON EcoTank L6390
Na stanju
885.56KM Sa PDV-om
SKU:
126559
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 18 str/min (mono), 9 str/min (color) |
| Garancija | DA |
Rolna CANON Canvas 340g 24in
Na stanju
1,151.42KM Sa PDV-om
SKU:
100600
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Canvas |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
MFP BROTHER ??DCP-L3560CDW
Na stanju
889.55KM Sa PDV-om
SKU:
124018
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 26 str/min |
Ručni Trimmer Dahle 446 sa postoljem, 920mm, A1, 25 listova
Na stanju
1,175.07KM Sa PDV-om
SKU:
113574
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A1 |
| Broj stranica za ispis | 25 listova |
| Komplet | A1 |
| Brzina čitanja | Da |
Giljotina Dahle 564, laser, 360mm, A4, 50 listova
Na stanju
1,182.97KM Sa PDV-om
SKU:
113598
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 50 listova |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | laser |
MFP CANON i-SENSYS X 1440i
Na stanju
909.97KM Sa PDV-om
SKU:
123707
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | Printer, skener, kopir |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 40 str/min |
Printer Epson L8050
Na stanju
935.80KM Sa PDV-om
SKU:
121951
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Fotoprinter |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | Bežični LAN IEEE 802.11a/b/g/n |