Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Televizori
TV TCL 4K QLED 85P8K
Na stanju
2,434.09KM Sa PDV-om
SKU:
127476
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | 4K UHD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV TCL Premium QD-MiniLED 75C7K
Na stanju
2,312.66KM Sa PDV-om
SKU:
127474
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | Mini-Led |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL 4K QLED 65P7K
Na stanju
960.39KM Sa PDV-om
SKU:
127472
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 3840 x 2160 UHD |
| Broj stranica za ispis | 4K UHD |
| Komplet | 3840 x 2160 UHD |
| Brzina čitanja | Google TV |
| Dimenzije | 2*10W+20W |
| Garancija | AiPQ Processor |
TV TCL 4K QLED 55P8K
Na stanju
882.02KM Sa PDV-om
SKU:
127471
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | 4K UHD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 55″ Q7F
Na stanju
932.14KM Sa PDV-om
SKU:
127370
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG The Frame 65″ LS03D
Na stanju
2,649.55KM Sa PDV-om
SKU:
127126
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ (ADAPTIVNI/ GAMING) |
TV SAMSUNG QLED 4K Smart TV 75″ Q6F
Na stanju
1,581.82KM Sa PDV-om
SKU:
127123
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 43″ U7022F
Na stanju
576.23KM Sa PDV-om
SKU:
127122
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″ U8072F
Na stanju
1,045.13KM Sa PDV-om
SKU:
127066
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Nosač REFLECTA za TV 70-6040T
Na stanju
361.82KM Sa PDV-om
SKU:
126998
| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | Stropna |
| Broj stranica za ispis | Rotacijski |
| Komplet | Stropna |
| Brzina čitanja | 37” – 70” |
| Dimenzije | 50 kg |
| Garancija | Čelik (praškasto premazani) |
Nosač REFLECTA za TV PALLAS L for inclined ceilings; 1050-1560mm; inclinable -15°, max load 50kg
Na stanju
245.45KM Sa PDV-om
SKU:
126997