Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Televizori
TV SAMSUNG LED 32″ H5002F
Na stanju
333.31KM Sa PDV-om
SKU:
126880
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 80 cm (32”) |
| Broj stranica za ispis | 1366 x 768 HD Ready |
| Komplet | 80 cm (32”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 75″ U8072F
Na stanju
1,429.28KM Sa PDV-om
SKU:
126885
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 55″ U8072F
Na stanju
796.56KM Sa PDV-om
SKU:
126884
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 50″ U8072F
Na stanju
700.52KM Sa PDV-om
SKU:
126883
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Nosač za TV MANHATTAN zidni 32″ do 70″
Na stanju
23.28KM Sa PDV-om
SKU:
126829
| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Nosač za TV |
| Broj stranica za ispis | Zidna |
| Komplet | Nosač za TV |
| Brzina čitanja | Fiksni |
| Dimenzije | 32” – 70” |
| Garancija | da, od 75×75 do 400×400 |
TV TCL QLED 65P8K
Na stanju
1,169.03KM Sa PDV-om
SKU:
126749
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LCD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL Premium QD-MiniLED 50C6KS
Na stanju
723.05KM Sa PDV-om
SKU:
126748
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | LCD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL QLED 32S4K
Na stanju
309.09KM Sa PDV-om
SKU:
126747
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 80 cm (32”) |
| Broj stranica za ispis | 1366 x 768 HD Ready |
| Komplet | 80 cm (32”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10, HLG |
TV TCL QLED 43S5K
Na stanju
374.23KM Sa PDV-om
SKU:
126741
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 Full HD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10 |
Nosač za TV MANHATTAN zidni 37″ do 70″
Na stanju
80.00KM Sa PDV-om
SKU:
126487
| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Nosač za TV |
| Broj stranica za ispis | Zidna |
| Komplet | Nosač za TV |
| Brzina čitanja | Nagibni |
| Dimenzije | 37” – 70” |
| Garancija | od 100×100 do 600×400 |