Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Televizori
Nosač za TV MANHATTAN samostojeći 37″ to 70″
Na stanju
269.09KM Sa PDV-om
SKU:
125807
| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Stropna |
| Broj stranica za ispis | Rotacijski |
| Komplet | Stropna |
| Brzina čitanja | 37” – 70” |
| Dimenzije | 50 kg |
| Garancija | aluminijum |
Nosač za TV MANHATTAN samostojeći 34″ to 55″
Na stanju
181.82KM Sa PDV-om
SKU:
125806
| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | 32” – 55” |
| Broj stranica za ispis | 35 kg |
| Komplet | 32” – 55” |
| Brzina čitanja | 200×200 to 400×400 e.g. 200×200, 300×200, 400×200, 300×300, 400×300, 400×400 |
| Dimenzije | aluminijum |
| Garancija | 3y |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 98″ DU9000
Na stanju
5,149.35KM Sa PDV-om
SKU:
125017
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 249 cm (98″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 249 cm (98″) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Nosač REFLECTA TV stand Elegant 86P-Shelf
Na stanju
1,000.00KM Sa PDV-om
SKU:
123345
| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | 37” – 85” |
| Broj stranica za ispis | 50 kg |
| Komplet | 37” – 85” |
| Brzina čitanja | 200×200; 600×400 |
| Dimenzije | aluminij, plastika, čelik |