Prikaz svih 7 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
A4
Papir Canon FA-RG1 A4 25 kom, 320g, premium fine art
Na stanju
135.10KM Sa PDV-om
SKU:
124115
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 210 x 297 |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Premium fine Art |
| Dimenzije | 25 |
MFP CANON Pixma TS3351 WH
Na stanju
114.19KM Sa PDV-om
SKU:
122224
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 7.7str/min mono; 4str/min boja |
| Dimenzije | USB, WiFi |
| Garancija | 4800 x 1200 dpi |
MFP CANON imageRunner C1533iF
Na stanju
3,821.87KM Sa PDV-om
SKU:
119845
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | 33 ppm |
| Garancija | DA |
Papir CANON SG-201 A4
Na stanju
37.11KM Sa PDV-om
SKU:
103338
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | semi gloss |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 20 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir CANON MP-101 A4
Na stanju
38.60KM Sa PDV-om
SKU:
102071
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | mat |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 50 list |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Papir CANON GP501 A4 Glossy
Na stanju
72.73KM Sa PDV-om
SKU:
101331
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | Glossy |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 100 kom |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Papir CANON PP-201 A4
Na stanju
37.11KM Sa PDV-om
SKU:
101039
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | Glossy |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 20 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |