Prikaz svih 6 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
bežična
MIŠ GENIUS NX-7015, SREBRNI
SKU:
112558
Na stanju
23.59KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | BlueEye |
| Garancija | 3 |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, PLAVI
SKU:
116563
Na stanju
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | BlueEye |
| Garancija | 3 |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, BIJELI
SKU:
116562
Na stanju
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | BlueEye |
| Garancija | 3 |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, CRVENI
SKU:
112362
Na stanju
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | BlueEye |
| Garancija | 3 |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL CRNI
SKU:
110075
Na stanju
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | BlueEye |
| Garancija | 3 |
Miš Genius NX-7000SE crna
SKU:
124650
Na stanju
19.66KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | 1200dp |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 60 x 111.7 x 37.9 |