Prikaz 37–48 od 71 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
cyan
Tinta CANON GI490C
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
110715
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | Pixma G1400, G2400, G3400 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 7000 str |
Tinta HP Cyan 727
Na stanju
339.99KM Sa PDV-om
SKU:
109406
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | 727 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | DESIGNJET T920/T1500E |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta HP cyan 935XL
Na stanju
87.18KM Sa PDV-om
SKU:
109291
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | 935XL |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | HP OFFICEJET PRO 6230 EPRINTER, 6830 E-AIO |
| Dimenzije | 825 str |
Tinta HP cyan 935
Na stanju
58.11KM Sa PDV-om
SKU:
109164
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | 935 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | HP OFFICEJET PRO 6230 EPRINTER, 6830 E-AIO |
| Dimenzije | 400 str |
Tinta CANON PGI-2500C XL
Na stanju
77.19KM Sa PDV-om
SKU:
109059
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | MAXIFY MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455, iB4050, iB4150 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 19,3ml, XL |
Tinta CANON PGI-1500C XL
Na stanju
53.45KM Sa PDV-om
SKU:
109054
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | MAXIFY MB2050/MB2350/MB2150/MB2750/MB2155/MB2755 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 12ml, 1020str |
Tinta CANON PFI-107 Cyan
Na stanju
212.94KM Sa PDV-om
SKU:
108349
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF670,IPF680,IPF685 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | IPF770,IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 130 ml |
Tinta CANON PFI-207 Cyan
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om
SKU:
108322
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |
Tinta EPSON UltraChrome XD Cyan T692200
Na stanju
226.97KM Sa PDV-om
SKU:
108294
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | – |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | SC-T3000, SC-T5000, SC-T7000, SC-T3200, SC-T5200, SC-T7200, |
| Dimenzije | – |
| Garancija | Opcija tinti od 350 i 700ml je dostupna (na upit) |