Prikaz 13–24 od 32 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kamere za osnovnu upotrebu
REOLINK IP KAMERA ARGUS SERIJA B430 kamera + solarni panel 5MP, Baterijska, Pan, Tilt, noćni vid,
Na stanju
242.14KM Sa PDV-om
SKU:
127231
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 5 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 2560 x 1920 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | Baterija/solarno napajanje + solarni panel |
Reolink IP Kamera Argus serija B360 4K, Baterijska
Na stanju
188.60KM Sa PDV-om
SKU:
127228
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink IP Kamera E serija E321 Bijela 3MP, Noćni vid 12m, Dvosmjerna komunikacija, PAN/TILT
Na stanju
54.76KM Sa PDV-om
SKU:
127227
Reolink Ip Kamera Altas serija B660 Noćni 4K ColorX, 360°, WI-FI 6
Na stanju
439.57KM Sa PDV-om
SKU:
126863
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP 3840 x 2160, Senzor slike: 1/3″ CMOS senzor |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink IP Kamera P840 4K, 8MP, PTZ, 360° Pan & 90° Tilt, 5x zoom, noćni vid, POE
Na stanju
448.99KM Sa PDV-om
SKU:
126652
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | POE sigurnosna kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP |
| Dimenzije | 1/2.8″ CMOS senzor, 5x optički zum |
| Garancija | Video format H.265, Objektiv: f=2.7-13.5 mm/maks. F1.6 |
Reolink IP kamera Talon Serija S130 LTE/GPS, Priložena Litijonska Baterija
Na stanju
504.97KM Sa PDV-om
SKU:
126651
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | Ugrađeni GPS |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP Senzor slike 1/1.8” Objektiv: 4 mm, F/1.6 IR cut |
| Dimenzije | 3840×2160 |
| Garancija | 3G/4G |
Reolink NVR snimač NVS8-5MB4 5MP, 8 kanalni NVR s 2TB HDD, 4x Kamera POE
Na stanju
887.04KM Sa PDV-om
SKU:
126521
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8-kanalni NVR POE + 4x kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 5 MP |
| Dimenzije | 1/2.49″ CMOS senzor, Objektiv: f=4.0 mm fiksni; F=2.0, sa IR-cut filterom |
| Garancija | video format: H.265, Vidno polje: Horizontalno: 87°, Vertikalno: 44° |
Reolink NVR snimač NVS12W 16MP, Wi-FI 6, 2TB HDD, 12 kanalni NVR
Na stanju
456.30KM Sa PDV-om
SKU:
126520
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 12-kanalni NVR WI-FI 6, Video/audio ulaz: IP video ulaz do 12 IP kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | podrška do 16MP |
| Dimenzije | 3840×2160 |
| Garancija | Lan 4 x RJ-45, 10/100 Mbps samoadaptivno (za IP kamere), 1 x RJ-45, 10/100 Mbps samoadaptivno (za LAN/WAN) |
Reolink IP Kamera Argus serija B740X 4K, 180° dupla leća, nočni vid ColorX, Baterijska.
Na stanju
304.20KM Sa PDV-om
SKU:
126519
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 5120×1440 Objektiv: f=4mm, fiksni, 1/1.8″ CMOS senzor |
| Dimenzije | Panoramska Vidno polje: Horizontalno: 180°, Vertikalno: 50° |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
IP kamera Reolink GO serija G450 4K, vanjska, maskirna, baterija, 4G LTE, 360° + solarni panel
Na stanju
388.15KM Sa PDV-om
SKU:
125824
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Rotirajuća |
| Garancija | Snaga baterije 6000mAh baterija/solarna energija, uključen Reolink Solar Panel 2 |
IP Kamera Reolink Trackmix serija W760
Na stanju
425.88KM Sa PDV-om
SKU:
124900
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | Bežična vanjska sigurnosna kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP 3840×2160 i 1920×1080, 6X zum |
| Dimenzije | 3840×2160 |
| Garancija | Wi-fi i LAN |