Prikaz svih 4 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
Miš HP 105 žičani (822M9UT)
Na stanju
22.93KM Sa PDV-om
SKU:
124923
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical |
| Dimenzije | Up to 1600 dpi |
| Garancija | crna |
Miš HP 515 Wireless (9C2F7AA)
Na stanju
97.47KM Sa PDV-om
SKU:
124921
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Multi surface tracking |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Do 4000 dpi |
| Dimenzije | 5 |
| Garancija | Rechargeable Li-ion, Usage Life: up to 1 month, USB Type-C |
Miš HP 245 Bluetooth
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om
SKU:
123916
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical sensor |
| Dimenzije | 1600dpi |
| Garancija | crna |
Miš HP bežični 235 Slim (4E407AA)
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om
SKU:
121407
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 DPI – 1600 DPI (Default value: 1200 DPI) |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 1 x AA battery |