Prikaz 1–12 od 53 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
MIŠ HAMA MC-200 OPTIČKI, CRNI
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om
SKU:
127540
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 Buttons incl. Scroll Wheel |
| Garancija | 1,5m |
Miš HAMA AMW-200 wireless, optički
Na stanju
12.45KM Sa PDV-om
SKU:
127539
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | crno-siva |
| Garancija | 6.1 x 10.6 x 3.7 cm |
Miš + tastatura PORT 911252SLO
Na stanju
71.01KM Sa PDV-om
SKU:
127362
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | do 1600 DPI |
| Garancija | crna |
Miš ASUS WT425, bežični, Crno-sivi
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127289
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš ASUS WT425, bežični, Srebreni
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127288
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš ASUS WT425, bežični, Sivi
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127284
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš HAMA MC-200 optički, bijeli dpi 1000, USB
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om
SKU:
125644
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | 1000dpi |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 3 |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 6.4 x 3.7 x 11.4 cm |
Miš PORT WL USB-A plavi
Na stanju
27.52KM Sa PDV-om
SKU:
125226
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | optičko |
| Dimenzije | 1600 DPI |
| Garancija | Plavi |
Miš HP 105 žičani (822M9UT)
Na stanju
22.93KM Sa PDV-om
SKU:
124923
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical |
| Dimenzije | Up to 1600 dpi |
| Garancija | crna |
Miš HP 515 Wireless (9C2F7AA)
Na stanju
97.47KM Sa PDV-om
SKU:
124921
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Multi surface tracking |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Do 4000 dpi |
| Dimenzije | 5 |
| Garancija | Rechargeable Li-ion, Usage Life: up to 1 month, USB Type-C |
Miš HP 245 Bluetooth
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om
SKU:
123916
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical sensor |
| Dimenzije | 1600dpi |
| Garancija | crna |
Miš PORT bežični, USB-A & USB-C, tih, crni
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om
SKU:
122163
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | opt |
| Dimenzije | 800, 1200, 1600 dpi |
| Garancija | crna |