Prikaz 1–12 od 53 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
Miš GENIUS DX-120 USB bijeli
SKU:
118900
Na stanju
9.83KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | Bijela |
MIŠ HAMA MC-200 OPTIČKI, CRNI
SKU:
118388
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 Buttons incl. Scroll Wheel |
| Garancija | 1,5m |
Miš HAMA MC-200 optički, bijeli dpi 1000, USB
SKU:
125644
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | 1000dpi |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 3 |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 6.4 x 3.7 x 11.4 cm |
MIŠ HAMA MC-200 OPTIČKI, CRNI
SKU:
127540
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 Buttons incl. Scroll Wheel |
| Garancija | 1,5m |
Miš HAMA AMW-200 wireless, optički
SKU:
127539
Na stanju
12.45KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | crno-siva |
| Garancija | 6.1 x 10.6 x 3.7 cm |
Miš Genius DX-150X USB crveni
SKU:
120843
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 12 |
Miš Port OFFICE BUDGET žični
SKU:
117042
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Genius NX-7000 WL bijeli
SKU:
121591
Na stanju
19.66KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BluEye |
| Dimenzije | 1000dpi |
| Garancija | Bijela |
Miš Genius NX-7000 WL crvena
SKU:
121592
Na stanju
19.66KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BluEye |
| Dimenzije | 1000dpi |
| Garancija | Crvena |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, ZELENI
SKU:
119285
Na stanju
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | zelena |
Miš Port WIRELESS BUDGET RETAIL
SKU:
118252
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port OFFICE BUDGET PRO žični
SKU:
118254
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |