Prikaz 13–21 od 21 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
Miš bežični Genius NX-8006S crveni
SKU:
120837
Na stanju
26.21KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | crveni |
Miš bežični Genius NX-8006S crni
SKU:
120836
Na stanju
26.21KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | Crni |
Miš bežični Genius NX-8000S crveni
SKU:
120835
Na stanju
26.21KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1600 DPI |
| Garancija | crna |
Miš bežični Genius NX-8000S crni
SKU:
120834
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1600 DPI |
| Garancija | crna |
Miš Genius NX-7015 WL Iron Gray
SKU:
120214
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1600 DPI |
| Dimenzije | 3 |
Miš Genius NX-7015 WL CHOCOLATE
SKU:
120211
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1600 DPI |
| Dimenzije | 3 |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, ZELENI
SKU:
119285
Na stanju
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | zelena |
Miš GENIUS DX-120 USB bijeli
SKU:
118900
Na stanju
9.83KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | Bijela |
PREZENTER GENIUS MEDIA 100 WL
SKU:
109707
Na stanju
66.84KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | / |
| Dimenzije | / |
| Garancija | crna |